Strona główna Poradnik Chemia budowlana
 

Elewacja - Jak Się za to wzi±ć
Wielu inwestorów stoi przed konieczno¶ci± odnowienia b±dĽ też zrobienia elewacji zewnętrznej budynku. Na tym etapie pojawiaj± się dwa dylematy, tj.: jaki rodzaj tynku wybrać oraz kolor.
¬ródło: Opracowanie własne Przemysław Niewiadomski | Data: 2008-05-13
Dekoracyjna ochrona drewna
Drewno to jeden z najpopularniejszych naturalnych surowców budowlanych. Jest elastyczne i odporne, jednak to jak długo zachowa te cechy, zależy od sposobu jego zabezpieczenia przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami.
¬ródło: Dyrup Polska Sp. z o.o. | Data: 2012-11-03
A,B,C gipsu
Co to jest gips, do czego służy i jakie s± jego rodzaje?
¬ródło: | Data: 2006-05-26
System uszczelnień stolarki budowlanej Soudal
Soudal jest wiod±cym dostawc± produktów chemii budowlanej oraz technologii i kompletnych systemów uszczelnień dla różnych segmentów rynku.
¬ródło: | Data: 2006-05-26
Naprawa i malowanie starej elewacji
Jak rozwi±zać problem starej elewacji. Jak j± odnowić i od¶wieżyć pokazujemy w poniższym artykule.
¬ródło: | Data: 2006-05-26
Buduj z Ytonga
Budowa domu wi±że się z podejmowaniem ważnych decyzji. Trzeba wybrać projekt, technologię, materiały... Wiele dylematów można rozwi±zać decyduj±c się na system YTONG. Budowa domu wi±że się z podejmowaniem ważnych decyzji - pocz±wszy od tego, jaki ma być projekt, technologia, materiały budowlane, aż po wybór ekipy wykonawczej. Wiele dylematów można rozwi±zać decyduj±c się na budowę w systemie YTONG.
¬ródło: | Data: 2006-05-28
Szczelne piece i kominki
Nadchodzi zima, sezon grzewczy rozpocz±ł się już na dobre. Jeżeli oprócz centralnego ogrzewania mamy w mieszkaniu kominek lub ogrzewamy dom piecem kaflowym, warto zadbać o ich szczelno¶ć. Urz±dzenia grzewcze, odpowiednio przygotowane przed sezonem zimowym, zapewni± domownikom komfortowe ciepło oraz bezpieczeństwo użytkowania.
¬ródło: | Data: 2006-05-28
Naprawa i konserwacja dachów pokrytych pap±
Dach z wykonanym pokryciem z pap klasycznych, pap termozgrzewalnych niemodyfikowanych lub też modyfikowanych, z kompozycji asfaltowych itp. nie jest wiecznie trwały i wymaga zgodnie z normami i praktyk± przegl±dów, napraw i konserwacji .
¬ródło: Opracowanie własne Przemysław Niewiadomski | Data: 2018-11-02
Prawidłowa izolacja budowli
Wg specjalistów firmy BOTAMENT Systembaustoffe izolacja budowli w czę¶ci przyziemnej jest bardzo ważna, szczególnie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym itp.
¬ródło: Opracowanie własne Przemysław Niewiadomski na podstawie danych BOTAMENT | Data: 2012-11-07
Artykuły 1 do 9 z 9: 1

Partnerzy