Strona główna Droga Inwestora

Kto z nas nie marzy o własnym domu usytuowanym na ładnej działce położonej nie za daleko, ale i nie za blisko; domu bezpiecznym, a przy tym ciekawym architektonicznie, do którego chętnie się wraca po trudach całego dnia. Same plany budowy domu, czy nawet fundusze na ten cel mogą jednak nie wystarczyć. Potrzebna jest bowiem cierpliwość, determinacja a także wiedza z zakresu samego procesu inwestycyjnego i znajomści branży. Aby wyjść naprzeciw powyższym problemom i potrzebom proponujemy serwis Droga inwestora, który rozwieje wątpliwości, odpowie na nurtujące pytania i sprawi, że budowa domu stanie się pojęciem przyswajalnym.

Poradnik Droga inwestora stanowi rodzaj pomocnej dłoni, która pomoże Ci kupić działkę, rozpocząć budowę, oraz pomyślnie ją zakończyć. Droga inwestora ukazuje bowiem rzeczywistą drogę jaką konkretny zainteresowany budową musi pokonać.

Celem poradnika jest informowanie oraz powszechna dostępność. Dzięki takim firmom, jak: Urzędowski Salon Firmowy w Poznaniu i P.H.U. ERTOM Tomasz Gałka, możesz korzystać z serwisu Droga inwestora bezpłatnie i bez ograniczeń. Droga inwestora konkretyzuje i indywidualizuje udzielane porady i wskazówki, dzięki temu zgłaszając konkretny problem lub pytanie, uzyskasz swoją drogę. Korzystając z Poradnika Droga inwestora dowiesz się, do którego urzędu się udać, gdzie złożyć wniosek, jakie podjąć kroki na danym etapie budowy, czy na jakie aspekty zwrócić uwagę przy wyborze np. bramy garażowej, rolet zewnętrznych, okien czy drzwi. Poradnik pomoże Ci bowiem, nie tylko kupić działkę, znaleźć firmę budowlaną, ale także poprowadzić budowę zgodnie z prawem i zaplanowanym budżetem.

Mamy nadzieję, że poradnik Droga inwestora wyjaśni złożoność procesu budowlanego, a przede wszystkim umożliwi sprawne przeprowadzenie budowy. Budowa domu stanie się marzeniem możliwym do zrealizowania i urzeczywistnienia.

Start

Autorzy:
Przemysław G. Barczyński - Ekspert Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Poznaniu
Katarzyna Trzcielińska - Redaktor Naczelny Wielkopolskiego Serwisu Budowlanego

Produkcja:
BUDOWLANY.NET - dostawca Wielkopolskiego Serwisu Budowlanego

Współpraca:
Jerzy Piotr Miałkas - Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa


Partnerzy